Kategorie

regulamin sklepu internetowego

 • Oferty specjalne

 • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

 • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
 • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Mo-el lampa owadobócza do sklepu, domu, biura.
 • Mo-el lampa owadobócza do sklepu, domu, biura.
 • Insectivoro
 • lampa owadobójcza economy
 • lampa economy
 • lampa Insectivoro
 • lampa owadobójcza Insectivoro
 • lampa Insectivoro economy
 • lampa economy Insectivoro
 • Insectivoro lampa owadobójcza
 • lampa mo el
 • włoska lampa owadobójcza

Lampa Wiatrakowa Insectivoro 368G Economy

625,00 zł brutto
508,13 zł netto

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa INSECTIVORO 368G Economy włoskiej firmy MOEL to urządzenie, które zwalcza owady takie jak komary, muchy, osy czy ćmy. Ten model został zaprojektowany do użytku komercyjnego jak bary, cukiernie, piekarnie czy sklepy, ale również domowego. Atutem tego modelu jest wysoka wydajność w porównaniu do niskiej ceny. Lampa działa dyskretnie, cechuje się wyjątkową skutecznością i jest calkowicie bezpieczna, również dla dzieci. Innowacyjny wygląd sprawia, że doskonale się wkomponuje do każdego wnętrza. Ta lampa na owady wyposażona jest w świetlówkę UV-A o mocy 32W, która działa na obszarze ok. 150 m² (12-14m w działaniu liniowym).


Sugerowane zastosowanie: działalność komercyjna: cukiernie, piekarnie, sklepy, użytek domowy: kuchnia, salon, werandy, tarasy.

Ilość
W magazynie

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa owadobójcza Economy

Lampa Owadobójcza Wiatrakowa 368G Economy ma jedną prędkość pracy wiatraka. Sprawia to, że cena tego modelu jest niższa niż innych lamp Insectivoro, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wydajności. Urządzenie eliminuje komary jak i większe owady takie jak muchy, muchy końskie, osy etc. Model nadaje się zarówno do działalności rzemieślniczej czy komercyjnej jak również do użytku domowego. Lampę na owady najlepiej umieścić w ciemniejszych miejscach danego pomieszczenia. Można ją umieścić na meblu, na ziemi lub przymocować do ściany. Lampa jest wyposazona w świetlówkę UV-A o mocy 32W (najsilniejszą wśród lamp owadobójczych Insecivoro) i działa na obszarze 150 m² . Lampa posiada certyfikat HACCP.

Insectivoro

INSECTIVORO to rodzaj wiatrakowej lampy owadobójczej, która jest nieszkodliwa dla człowieka i bezpieczna dla środowiska. Owady, przyciągane przez świetlówki ultrafioletowe UV-A są następnie wciągane przez wiatrak i wpadają do pojemniczka wewnątrz lampy (sposób działania lampy wiatrakowej obrazują filmiki znajdujące się na stronie). Użytkownik sam może zdecydować czy trzymać owady w pojemiczku do momentu ich wysuszenia czy je wypuścić. Opatentowany przez MOEL pojemniczek na owady został wyposażony w specjalne drzwiczki, które przy wyjęciu pojemniczka z lampy automatycznie się zamykają i uniemożliwiają owadom ucieczkę. W przypadku gdy użytkownik chce wypuścić owada na zewnątrz, sam decyduje kiedy pojemniczek otworzyć. Ponadto filtr oraz pojemniczek na owady łatwo się wyciągają, co umożliwia ich wygodne czyszczenie.

Lampa wiatrakowa

Ogromnym plusem lampy jest to, że plastikowy wiatrak o zaokrąglonych końcówkach nie tnie owadów ani ich nie rozrywa, a jedynie wciąga je do środka lampy. Wiatrak jest absolutnie bezpieczny – również dla dzieci – w przypadku przypadkowego włożenia ręki do środka. Lampa spełnia bowiem restrykcyjne wymogi unijne. Urządzenie jest wykonane z plastiku odpornego na zadrapania, jest łatwe w użyciu oraz posiada nowoczesny i elegancki wygląd. Lampa owadobójcza INSECTIVORO jest łatwa do przeniesienia i może być umieszczona w każdego rodzaju otoczeniu - za wyjątkiem umieszczenia na deszczu. INSECTIVORO jest wykonana z surowców wtórnych, nie zawiera w sobie trucizny, nie emituje dymu, zapachów, promieniowania oraz fal elektromagnetycznych. Ta lampa na owady działa cicho, owady są eliminowane w sposób całkowicie dyskretny.

I_368G

Opis

Rozmiary w mm
245x220x340 (H)
Waga
2,4 KG
Zasilanie
230V ~ 50 Hz
Całkowity pobór mocy
55W
Zakres działania liniowy
12-14 m
Pole działania w m²
150 m²
Klasa izolacji
II
Świetlówka
1 X 32W Aktyniczna
Żywotność świetlówki
2000 h
Materiał
PC/ABS
Miejsce produkcji
Włochy
Prędkość silnika
900 obr/min

Pliki do pobrania

Karta katalogowa Insectivoro368G

Karta katalogowa Insectivoro 368G ang.

Pliki do pobrania (98.58k)

Instrukcja obsługi Insectivoro

Instrukcja obsługi Insectivoro pol.

Pliki do pobrania (642.88k)

Certyfikat CE Insectivoro 368G

Certyfikat CE Insectivoro 368G

Pliki do pobrania (332.3k)