regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Neutralizacja zapachów

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Nieprzyjemne zapachy w mieszkaniu, samochodzie czy biurze mogą mieć rozmaite przyczyny, od dymu papierosowego, przez nieświeżą żywność, po odchody zwierząt. Bez względu na źródło, w przypadku pojawienia się przykrej woni warto zaopatrzyć się w specjalne środki służące do jej neutralizacji, które proponujemy w naszym sklepie. Oferta obejmuje preparaty do usuwania nieprzyjemnych zapachów różnorodnego pochodzenia – dymu, środków chemicznych, starej tapicerki, ekskrementów, odpadów organicznych, żywności, farby, alkoholu, ale nie tylko. Oferujemy produkty w formie sprayu, koncentratu, praktycznych małych pojemników albo torebek pochłaniających.

Preparaty do usuwania przykrych zapachów

Przygotowaliśmy ofertę przyjaznych środowisku środków do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, które należy nanieść bezpośrednio na ich źródło. Oprócz tego polecamy również specjalny neutralizator PX17 uwalniający substancję zmieniającą strukturę cząsteczek uciążliwej woni, zanim dotrą one do ludzkiego nosa. Efektem tego jest skuteczne eliminowanie nieprzyjemnego zapachu z pomieszczenia przez całą dobę. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do zakupów!

Dyskretne neutralizatory zapachów

Jeżeli szukasz dyskretnego sposobu, aby we wnętrzu pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, to polecamy neutralizowanie zapachu z wykorzystaniem obudowy i wkładu do neutralizacji zapachów. Dzięki tej wersji możesz przez cały dzień otaczać się przyjemnym zapachem w pomieszczeniu.

Obudowa neutralizatora zapachu CABINET może zostać umieszczona w pokoju i nie będzie przykuwać wzroku innych. Dodatkowo została tak skonstruowana, że nie wymaga podłączenia do instalacji elektrycznej, a także konieczności zasilania bateriami. Wystarczy w jej wnętrzu umieścić dedykowany wkład, a neutralizowanie zapachów będzie odbywać się samoczynnie.

Otwory w neutralizatorze pozwalają na ciągłe uwalnianie aromatu z wkładu, a także pozbycie się uciążliwych zapachów. Dodatkowo to proste urządzenie można przenosić w dowolne pomieszczenie. Wymiana wkładu także jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu.

Neutralizatory zapachów w sprayu

W przypadku konieczności szybkiego pozbycia się problemu z uciążliwą wonią, dobrym wyborem będzie neutralizacja zapachu przy pomocy specjalistycznych środków w sprayu. Ta forma pozwoli Ci na szybką reakcję i pozbycie się problemu. W naszej ofercie znajdziesz środki neutralizujące zapachy, które można rozpylić w powietrzu. Jest to najszybszy sposób na usunięcie nieprzyjemnych aromatów. Przy czym trzeba podkreślić, że oferowane przez nas produkty są profesjonalne, dlatego nie maskują zapachów, a skutecznie je usuwają.

Inną formą sprayu do usuwania zapachu jest środek do miejscowego stosowania. Takie preparaty sprawdzą się w przypadku chęci neutralizacji zapachu alkoholu, tytoniu bądź innego z powierzchni tapicerki. Wystarczy tylko spryskać powierzchnię z zalecanej przez producenta odległości, aby zredukować problem.

Jakich zapachów można się pozbyć przy pomocy profesjonalnych preparatów?

Dostępne w ofercie sklepu lampynaowady.eu produkty pozwolą Ci na neutralizacje przykrych zapachów niemalże każdego pochodzenia. Oczywiście poza uciążliwą wonią tytoniu bądź alkoholu, z wykorzystaniem naszych środków możesz także skutecznie usunąć zapachy zwierzęcych oraz ludzkich odchodów, wymiocin, farby i innych substancji chemicznych, a także przykrej woni kanalizacji, czy po przypaleniu i gotowaniu. Są to więc produkty, które sprawdzą się w domach, a także w lokalach usługowych i zakładach produkcyjnych. 

Szerokie, a przede wszystkim skuteczne działanie oferowanych neutralizatorów pozwoli Ci na pozbycie się problemu raz na zawsze. Wystarczy tylko użyć danego produktu zgodnie z instrukcją producenta.