regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Karaluchy

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-47 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Skuteczne środki na karaluchy

Spotkanie w domu lub mieszkaniu karalucha to często duży szok dla właścicieli. Te szkodniki nie tylko wyglądają odstraszająco, ale również przyczyniają się do tworzenia wielu szkód w pomieszczeniach. Z łatwością przegryzają papier, plastik czy karton. Żywią się nieświeżym jedzeniem, a ich preferowane miejsca bytowania charakteryzuje ciepło i wilgoć. Karaluchy przenoszą na sobie wiele grzybów i wirusów, dlatego, jeśli zobaczysz u siebie choć jednego osobnika, w trosce o własne zdrowie, użyj odpowiednich środków zwalczających – najprawdopodobniej w domu jest ich znacznie więcej.

Detektory owadów biegających, stacje na trutki w żelu i wiele innych środków na karaluchy

W naszym sklepie znajdziesz skuteczne środki do zwalczania karaluchów oraz pozostałych owadów biegających. Przy zachowaniu ostrożności podczas używania chemii na szkodniki, pozbędziesz się niechcianych gości za pomocą świec dymnych, taśm z klejem biobójczym, proszków i wielu innych produktów na insekty. Jeśli nie wiesz, który z nich będzie najlepszy – skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy!

Czym wyróżniają się nasze środki na karaluchy?

W sprzedaży dostępne są różne środki na owady, karaluchy i inne szkodniki, które powszechnie kupujemy, aby pozbyć się niechcianych lokatorów. Jednak szybko okazuje się, że są one nieskuteczne. Dzieje się tak, ponieważ często w produktach tych zastosowane są niewłaściwe substancje lub ich za słabe stężenia, aby karaluchy rzeczywiście na dobre wyniosły się z naszego gospodarstwa domowego.

Oferowane przez nas środki na karaluchy to sprawdzone i uznane produkty, które cieszą się powodzeniem. Chętnie sięgają po nie osoby, które wcześniej wypróbowały już wiele innych sposobów i preparatów, jednak okazały się one nieskuteczne. Karaluchy to szczególnie trudne do wytępienia szkodniki, dlatego, aby to się udało, niezbędne jest sięgnięcie do profesjonalnych produktów, takich, jakie dostępne są w naszej ofercie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze środki na karaluchy?

Środki na karaluchy, które oferujemy, to produkty chętnie wybierane nie tylko przez Klientów indywidualnych, którzy mają już dość nieskutecznej walki z karaluchami za pomocą ogólnodostępnych, zwykłych preparatów. Nasze artykuły na karaluchy często wybierają również osoby profesjonalnie zajmujące się dezynsekcją, które na co dzień zajmują się zwalczaniem takich szkodników jak owady, karaluchy i inni nieproszeni goście.

Ponadto nasz sklep od lat specjalizuje się w dostarczaniu swoim Klientom najskuteczniejszych rozwiązań. Współpracujemy z uznanymi i najlepszymi producentami oferującymi nowoczesne i skuteczne preparaty oraz akcesoria i urządzenia służące zwalczaniu różnych szkodników, oraz owadów, w tym karaluchów. Dzięki bogatej ofercie różnych produktów można z powodzeniem dopasować takie środki na karaluchy, które idealnie sprawdzą się w Państwa domu, a jednocześnie będą zgodne z indywidualnymi preferencjami i wygodne w zastosowaniu.

Oferujemy produkty w dużej rozpiętości cenowej w zależności od potrzeb, zastosowanej technologii czy użytej substancji, a także objętości danego środka. Z powodzeniem każda osoba poszukująca skutecznego preparatu na karaluchy znajdzie w naszej ofercie to, czego szuka.