Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Świetlówki UV do lamp owadobójczych Warszawa

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Zobacz wszystkie ŚWIETLÓWKI w naszej ofercie.

Świetlówki UV do lamp owadobójczych – dostawa do Warszawy

Lampy owadobójcze to urządzenia, które sprawdzają się zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na otwartych przestrzeniach. Zasada ich działania jest bardzo prosta i zarazem niezwykle skuteczna, a wydajność w zwalczaniu insektów wysoka. Nasza firma jest dystrybutorem takich lamp oraz akcesoriów, m.in. świetlówek UV. Warszawa znajduje się w obszarze naszych dostaw.

Zalety lamp owadobójczych

Lampy owadobójcze cieszą się rosnącą popularnością ze względu na swoje liczne zalety. Można je stosować nawet w bliskim kontakcie do osób czy pożywienia. Nie emitują nieprzyjemnych zapachów bądź szkodliwych substancji, nie wydają drażniących dźwięków, a ich światło nie razi w oczy. Są przy tym bardzo wydajne i energooszczędne. Świetlówki UV do lamp owadobójczych możesz kupić w naszym sklepie z dostawą do Warszawy.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze świetlówki, jak i łączone. W stałej sprzedaży posiadamy także okrągłe oraz w tradycyjnym kształcie. To, co nas wyróżnia to jakość. Niemal 90% oferowanych przez nas produktów, także świetlówek UV do lamp owadobójczych z dostawą do Warszawy są marki Sylvania. Jest to firma założona w 1901 roku, która stawia na rozwój, innowacyjność i jakość.

Świetlówki UV dla mieszkańców Warszawy

Świetlówki emitują promieniowania ultrafioletowe, które wabi różne insekty, głównie latające — muchy, muszki, komary. Podlatując do źródła światła, zostają skutecznie unieszkodliwione bez użycia środków chemicznych czy szkodliwych substancji. Dlatego świetlówki UV do lamp owadobójczych z dostawą do Warszawy można zamontować zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i przestrzeniach, gdzie spożywane są posiłki lub przebywają dzieci.

Omawiane produkty są w dłuższej perspektywie ekonomiczne w utrzymaniu. Dzięki wspomnianej energooszczędności nie ma potrzeby częstej wymiany źródła światła. Z kolei dzięki wysokiej jakości wykonania masz pewność, że żadne elementy składowe nie będą wymagały naprawy czy konserwacji. Przy tym wszystkim oferowane przez nas lampy powstają z poszanowaniem środowiska naturalnego, dlatego w ich elementach konstrukcyjnych jest znacznie mniej ołowiu i rtęci niż w podobnych produktach innych firm.

Szukasz świetlówki UV z dostawą do Warszawy? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami

Kupując nasze produkty, otrzymujesz najwyższą jakość w rozsądnej cenie. W stałej sprzedaży posiadamy m.in. świetlówki UV do lamp owadobójczych oraz inne akcesoria, które dostarczamy do Warszawy i innych miast w Polsce. U nas znajdziesz także lampy wiatrakowe, lepowe, ledowe oraz inne akcesoria, takie jak mierniki promieniowania UV.

Lampy owadobójcze oferują szereg korzyści, które czynią je atrakcyjnym rozwiązaniem w zwalczaniu insektów. Ich skuteczność w kontroli populacji owadów przyczynia się do poprawy higieny i komfortu życia. Wszechstronność zastosowania sprawia, że są przydatne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a ich estetyczny design sprawia, że będą zawsze dobrze wyglądały. Lampy oraz inne akcesoria znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.