regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Osy i szerszenie

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Preparaty na osy i szerszenie

Owady latające, takie jak osy i szerszenie są nie tylko uciążliwe, ale mogą być również niebezpieczne – zwłaszcza dla osób uczulonych na ich jad. Skuteczne, a przy tym nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych pozbycie się niechcianych lokatorów to nie lada wyzwanie. Nie oznacza jednak, że wyeliminowanie ze swojego otoczenia os czy szerszeni jest niemożliwe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno lampy owadobójcze na osy czy szerszenie jak również preparaty owadobójcze czy inne pułapki wabiące insekty. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Środki na szerszenie i preparaty na osy – dlaczego warto się w nie wyposażyć?

Obecność os czy szerszeni to sytuacja przede wszystkim niekomfortowa. Obecność tych owadów jest szczególnie dokuczliwa podczas spędzenia wspólnego czasu z rodziną i znajomymi na tarasach, balkonach i w ogrodach. O ile wiele innych gatunków łatwo odstraszyć, o tyle w przypadku szerszeni czy os zazwyczaj bywa to trudniejsze.

Równie nieprzyjemnie jest wewnątrz pomieszczeń, do których wpadają te duże owady. Dlatego środki na osy powinny znaleźć się w każdym domu, w którym istnieje ryzyko pojawienia się ich, a zwłaszcza tam, gdzie nieproszeni goście bywają regularnie. Zazwyczaj świadczy to o obecności w okolicy gniazda, co bywa szczególnie niebezpieczne. Preparaty na osy i trutki na szerszenie są więc pierwszym i najważniejszym produktem, który należy zastosować w celu pozbycia się pasiastych owadów.

Środki na szerszenie i osy a bezpieczeństwo dorosłych i dzieci

Odstraszacz szerszeni i preparaty na osy powinny znaleźć się zwłaszcza w mieszkaniach i domach, gdzie przebywają dzieci. Użądlenia os są wyjątkowo bolesne, powodują rozległe zaczerwienienia i obrzęk skóry. U osób uczulonych wywołują wstrząs anafilaktyczny, który w przypadku braku natychmiastowej pomocy może zakończyć się nawet śmiercią.

W sytuacji, gdy użądlona osoba nie jest uczulona, również może dojść do poważnych powikłań. Może się tak zdarzyć w przypadku użądlenia w niektóre partie ciała, takie jak np. szyja. Spuchnięcie spowoduje trudności z oddychaniem i nieprzyjemne konsekwencje. Środki na osy są więc kluczowe dla bezpieczeństwa domowników, podobnie jak odstraszacz szerszeni. Użądlenia tych osobników są znacznie gorsze niż w przypadku os.  

Środki na szerszenie pozwalają zapobiec szczególnie dokuczliwym objawom, jakie towarzyszą użądleniom. To znacznie bardziej bolesne dolegliwości niż w przypadku os, a niekiedy także bezpośrednie zagrożenie życia. Dlatego nawet wtedy, gdy owady te są zauważane sporadycznie, warto wyposażyć się w specjalistyczne preparaty na osy czy trutki na szerszenie. Skuteczne i sprawdzone produkty o takim działaniu znajdują się w naszej ofercie.

Skuteczne pułapki i gaśnice na osy oraz szerszenie

Polecamy pułapki w kształcie solidnej kopuły wypełnione płynem, jak również preparaty kontaktowe do bezpośredniego spryskiwania gniazd. Ponadto znajdziesz u nas skuteczne i bezpieczne moskitiery, które są najbardziej naturalnym ze sposobów ochrony przed wszelkiego rodzaju owadami. W przypadku zainteresowania ofertą, pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze produktów.