Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Lampa owadobójcza wiatrakowa 361G HACCP do zwalczania owadów.
  • Lampa owadobójcza wiatrakowa 361G HACCP do zwalczania owadów.

Lampa Wiatrakowa Insectivoro 361G

689,00 zł brutto
560,16 zł netto

Lampa Wiatrakowa INSECTIVORO 361G włoskiej firmy MOEL to urządzenie do zwalczania owadów takich jak komary, muchy, osy itp. Ten model został zaprojektowany specjalnie do działalności komercyjnej takiej jak bary, cukiernie, piekarnie czy sklepy jak również do użytku domowego. Urządzenie posiada dwie prędkości działania – wolniejszą do pracy w nocy i szybszą do pracy w ciągu dnia. Lampa działa dyskretnie, cechuje się wyjątkową skutecznością i jest bezpieczna dla użytkowników, w tym dla dzieci. Innowacyjny wygląd sprawia, że doskonale się wkomponuje do każdego  wnętrza. Ta lampa na owady jest wyposażona w świetlówkę UV-A o mocy 32W, która działa na obszarze ok. 180 m² (14-16m w działaniu liniowym).

Sugerowane zastosowanie: działalność komercyjna: cukiernie, piekarnie, lodziarnie, sklepy, użytek domowy: kuchnie, salony, werandy, tarasy.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa Owadobójcza INSECTIVORO 361G ma dwie prędkości pracy wiatraka. Mniejsza prędkość przeznaczona jest do użytku nocnego, pozwala łapać mniejsze owady takie jak np. komary w zupełnej ciszy. Większa prędkość przeznaczona jest do użytku dziennego, do łapania większych owadów takich jak muchy, muchy końskie czy osy. Ta lampa na owady wyposażona jest w najsilniejszą spośród lamp wiatrakowych świetlówkę UV-A  (32W) i działa na obszarze ok. 180 m². Model nadaje się zarówno do działalności rzemieślniczej czy komercyjnej jak również użytku domowego. Lampę najlepiej umieścić w ciemniejszych miejscach danego pomieszczenia. Można ją umieścić na meblu, na ziemi lub przymocować do ściany.

INSECTIVORO to rodzaj wiatrakowej lampy owadobójczej, która jest nieszkodliwa dla człowieka i bezpieczna dla środowiska. Owady, przyciągane przez świetlówki ultrafioletowe UV-A są następnie wciągane przez wiatrak i wpadają do specjalnego pojemniczka wewnątrz lampy (sposób działania lampy wiatrakowej obrazują filmiki znajdujące się na stronie). Użytkownik sam może zdecydować czy trzymać owady w pojemniczku do momentu ich wysuszenia czy je wypuścić. Opatentowany przez MOEL pojemniczek na owady został wyposażony w specjalne drzwiczki, które przy wyjęciu pojemniczka z lampy automatycznie się zamykają i uniemożliwiają owadom ucieczkę. W przypadku gdy użytkownik chce wypuścić owada na zewnątrz, sam decyduje kiedy pojemniczek otworzyć. Ponadto filtr oraz pojemniczek na owady łatwo się wyciągają, co umożliwia ich wygodne czyszczenie.

Ogromnym plusem tej lampy owadobójczej jest fakt, że plastikowy wiatrak o zaokrąglonych końcówkach nie tnie owadów ani ich nie rozrywa, a jedynie wciąga je do środka lampy. Wiatrak jest absolutnie bezpieczny – również dla dzieci – w przypadku przypadkowego włożenia ręki do środka automatycznie się zatrzymuje. Lampa spełnia bowiem wszelkie restrykcyjne wymogi unijne. Urządzenie jest wykonane z plastiku odpornego na zadrapania, jest łatwe w użyciu oraz posiada nowoczesny i elegancki wygląd. Lampa na owady INSECTIVORO jest łatwa do przeniesienia i może być umieszczona w każdego rodzaju otoczeniu - za wyjątkiem ustawienia jej na deszczu. INSECTIVORO jest wykonana z surowców wtórnych, nie zawiera w sobie trucizny, nie emituje dymu, zapachów, promieniowania oraz fal elektromagnetycznych. Ta lampa na owady działa cicho, owady są eliminowane w sposób całkowicie dyskretny.

Uwaga: model 361G jest następcą modelu Insectivoro 361B, różni się od poprzednika wyłącznie kolorem (szary zamiast niebieskiego), pozostałe parametry są identyczne.

I_361G

Opis

Rozmiary w mm
245x220x340
Waga
2,4 kg
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
55W
Zakres działania liniowy
14-16m
Pole działania w m²
180 m²
Klasa izolacji
II
Świetlówka
1x32W UV-A Aktyniczna
Żywotność świetlówki
2000h
Materiał
PC/ABS
Miejsce produkcji
Włochy
Prędkość silnika
900/1050 obr/min

Pliki do pobrania

Karta katalogowa Insectivoro361B

Karta katalogowa Insectivoro 361B ang.

Pliki do pobrania (97.8k)

Instrukcja obsługi Insectivoro

Instrukcja obsługi Insectivoro pol.

Pliki do pobrania (642.88k)

Deklaracja CE 361B

Deklaracja CE Insectivoro 361B pol/ang

Pliki do pobrania (191.71k)