Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
  • Wyprzedaż!

Neutralizator Ukąszeń Komarów GRATTI-NO 7005

9,99 zł brutto
8,12 zł netto

GRATTI-NO 7005 włoskiej firmy MO-EL to innowacyjne, bardzo skuteczne urządzenie do neutralizacji i minimalizowania skutków ukąszenia komara oraz przeciw oparzeniom meduzy i pokrzywy. Natychmiastowo zapobiega swędzeniu po ukąszeniu owadów (komarów, os, pszczół) oraz redukuje opuchliznę w miejscach ukąszenia. Urządzenie działa na zasadzie impulsu elektrycznego i jego działanie jest bezbolesne. Po kilku chwilach nie odczuwasz już dyskomfortu swędzenia. Jego medyczne działanie jest całkowicie bezpieczne dla dzieci, alergików, a nawet kobiet w ciąży. Produkt był testowany klinicznie.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

GRATTI wystarcza tylko kliknięcie, aby usunąć świąd i opuchliznę spowodowane ukąszeniem komara oraz oparzeniami meduzy i pokrzywy.

Czym jest i jak działa Gratti-no?
Działanie opiera się na piezoelektryczności, czyli na generowaniu prądu elektrycznego za pomocą procesów sprężenia i mechanicznego rozciągnięcia na powierzchni niektórych kryształów, takich jak kwarc. Nie potrzeba żadnych baterii.

Jak się go używa?
Należy przyłożyć cienką część naprzeciw przycisku na ukąszeniu i wcisnąć przycisk kilka razy, jeśli to konieczne. U dorosłych wystarcza średnio 5/8 impulsów w celu wyeliminowania świądu, podczas gdy potrzeba 10/15 aby usunąć lub zmniejszyć opuchliznę. U dzieci (powyżej 6 miesięcy) należy zastosować o połowę mniejszą dawk. U osób wrażliwszych lub alergików można zastosować więcej razy. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, radzi się stosować urządzenie możliwie jak najwcześniej po ukąszeniu. Aby mieć go zawsze pod ręką, można przyczepić go do kluczy do domu lub samochodu poprzez odpowiednie pierścienie. Korzystny wpływ przejawia się po kilku minutach. Gratti działa także przez ubiór letni.

Gratti-No jest urządzeniem medycznym. Nie traktować go jak zabawki.

ZALETY:
- żadnych chemikaliów, toksyn i substancji chemicznych;
- nie wymaga baterii
- skuteczny na 1000 ukąszeń
- bezpieczny dla dzieci, alergików i kobiet w ciąży
- niska cena
- podręczny, leciutki i łatwy w użyciu
- działa również przez odzież
- natychmiastowy efekt.

Gratti