Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Nagrzewnica tarasowa VIREOO PROFFESIONAL 550 W Czarna

1 360,00 zł brutto
1 105,69 zł netto

Nagrzewnica tarasowa/ogrodowa VIREOO PROFFESIONAL firmy Mensa Heating to urządzenie, które pozwoli na miłe spędzenie czasu na tarasie nie tylko w letnie wieczory. Nagrzewnica jest koloru czarnego, Vireoo Proffesional - w odróżnieniu od modelu Private - posiada wbudowany czujnik ruchu.
Uwaga:
promiennik nie zawiera w zestawie blatu, ten można dodatkowo zamówić po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

SEASON EXTENDER


SAFE TOUCH by MENSA HEATING
Nagrzewnica VIREOO PROFFESIONAL, podobnie jak inne promienniki Mensa Heating posiadają funkcję SAFE TOUCH (bezpieczny dotyk), co oznacza, że produkty te zaliczają się do najbezpieczniejszych grzejników zewnętrznych na świecie. Funkcja ta pozwala bowiem na w pełni bezpieczny dotyk urządzenia w każdym momencie.
 
OSIĄGNIĘCIE EFEKTU GRZANIA NA POZIOMIE 1200 W PRZY ZUŻYCIU JEDYNIE 550 W
W grzejnikach Mensa Heating używa się najlepszych na rynku lamp (krótka fala kwarcowa), co zapewnia 92% sprawności pracy urządzenia. Dzięki wyjątkowej konstrukcji lampy dwubiegunowej uzyskiwany efekt grzania podobny jest do typowych lamp 1200 W, ale przy zużyciu energii elektrycznej na poziomie 550 W. Powoduje to, iż nagrzewnice VIREOO PROFFESIONAL są tańsze w eksploatacji oraz bardziej ekologiczne.

ZAPROJEKTOWANY ZGODNIE Z POTRZEBAMI TWOJEGO CIAŁA
Promiennik Vireoo Private został tak zaprojektowany, by pasować pod stół, dzięki czemu rozprowadza kojące ciepło przez całe nasze ciało. Chłód najwcześniej odczuwamy w naszych stopach i dłoniach, nasze ciało bowiem dla utrzymania ciepła najważniejszych organów, automatycznie zmniejsza dopływ krwi do najdalszych części ciała. Promiennik podczerwieni VIREOO PROFFESIONAL umieszcza się pod stolikiem, co zapewnia ciepło naszym kończynom, a to z kolei pozwala na równy i naturalny obieg ciepła w organiźmie.
.

 

CIEPŁO ECO FRIENDLY
Vireoo oznacza po łacinie „jestem zielony”, co nie jest przypadkiem ponieważ ten jak i inne promienniki Mensa Heating są najbardziej ekologiczne ze wszystkich dostępnych na rynku. Światło podczerwone jest w sposób nieszkodliwy wykorzystywane do zwiększania wibracji w naszych komórkach poprzez ogrzewania ciała. Podczerwone kwarcowe fale krótkie są najbardziej ekologicznym rozwiązaniem stosowanym do użytku zewnętrznego, co oznacza, iż wyniku jego zastosowania ograniczona zostaje emisja CO2 o ponad 85-89% w porównaniu z konwencjonalnymi grzejnikami gazowymi.

Vireo_pro