Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Ćmy, komary i inne owady - jak z nimi walczyć?

Natura stworzyła wiele różnych zwierząt, w tym owadów. Niestety, niektóre siedliska lub zmiany w przyrodzie sprawiły, że pewnych gatunków jest po prostu za dużo. Co wówczas się dzieje? Gatunek, którego liczebność jest zbyt duża zaczyna ingerować w życie innych gatunków, przeszkadzając i powodując liczne szkody. Tak można opisać sytuację, w której komary, ćmy i inne owady wkraczają na terytorium człowieka.

Oczywiście nie mamy nic przeciwko owadom, które żyją w swoim naturalnym otoczeniu - wówczas to człowiek wkracza na ich terytorium i powinien liczyć się z konsekwencjami. Jednak co się dzieje, gdy do naszego domu ciągle nadlatują ćmy i komary? Taka sytuacja ma miejsce zwykle późnią wiosną oraz przez całe lato - wystarczy upał, aby owady zaczęły żer w mieszkaniach ludzi. Nasza firma postanowiła pomóc wszystkim, którzy szukają skutecznego sposobu na owady - oto lampy owadobójcze.

Każda lampa owadobójcza zawieszona na zewnątrz domu stanowi barierę ochronną. Lampy są specjalnie skonstruowane, dzięki czemu odstraszają wszelkiego rodzaju insekty. To gwarancja, że komar czy ćma już nigdy nie wleci do wnętrza domu i nie będzie niepokoić mieszkańców. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różne rodzaje lamp owadobójczych, oto przykłady:

Wszystkich zainteresowanych lampami owadobójczymi oraz spokojem w domu zapraszamy do skorzystania z oferty. Gwarantujemy , że po zawieszeniu lamp owadobójczej, problem z insektami wlatującymi do domu przez otwarte okna przestanie istnieć.