Lampa owadobójcza - sposób na walkę z owadami

Ileż pięknych letnich wieczorów zepsuły Wam owady? Komary kąsające całe ciało, insekty latające nad głowami i wydające niemiły, wręcz frustrujący dźwięk - oto rzeczywistość, z którą musimy mierzyć się każdego lata. I nie tyczy się to tylko plażowiczów czy ludzi odpoczywających na łonie natury - owady wlatują także do mieszkań i domów. Czasami w mieszkaniach w wielkim blokowisku pojawiają się komary i inne owady, które po prostu uprzykrzają życie. To sprawiło, że inżynierowie i uczeni wypowiedzieli wojnę insektom, chcąc walczyć o wygodę ludzi. Tak oto powstała lampa owadobójcza.

Specjaliści przestudiowali informacje o owadach. Okazało się, że insekty najczęściej ciągną do ciepła oraz źródeł światła. Wystarczyło więc stworzyć lampę owadobójczą, która będzie przyciągać insekty, po czym odstraszać je lub wręcz uśmiercać. Tak działają lampy owadobójcze, które emitują specjalne światło drażniące owady.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży lamp owadobójczych. Odpowiedzieliśmy na potrzeby ludzi, gwarantując im ochronę przed ukąszeniami i niepotrzebną frustracją spowodowaną latającymi nad głową muchami i innymi insektami. Polecamy różne lampy na owady - oferta naszej firmy obejmuje:

Gwarantujemy, że po zakupie, zawieszeniu i włączeniu lampy problem z komarami i innymi insektami wreszcie przestanie Państwu ciążyć. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i oczywiście do sprawdzenia, jakie lampy oferujemy. Gwarancja jakości i skuteczności tylko u nas!  

 

Promocje
Oferty specjalne
Katalog produktów
14 dni na zwrot
Mosja Moel
Misja Moel
Video
MO-EL www.lampynaowady.eu skuteczne lampy owadobójcze
www.lampynaoady.eu MO-EL lampa owadobójcza Insectivoro
www. lampynaowady.eu MO-EL elektryczne ogrzewanie promienniki ciepła
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL
Dostawa
  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)
Dostawa
Płatności
www. lampynaowady.eu Guadalupa promiennik ciepła 1200W MO-EL

Santander Bank Polska S.A
26 1090 1883 0000 0001 3237 6292