Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Zamgławiacz elektryczny Exodus 220V do dezynfekcji i do ochrony przed owadami.
  • Zamgławiacz elektryczny Exodus 220V do dezynfekcji i do ochrony przed owadami.

Zamgławiacz EXODUS ULV 220V do dezynfekcji

4 675,00 zł brutto
3 800,81 zł netto

Zamgławiacz ULV Exodus do zamgławiania pomieszczeń i powierzchni, do rozpylania różnego rodzaju substancji chemicznych.

Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do dezynfekcji, chroniącym przed szkodnikami oraz pozwalającym zneutralizować nieprzyjemne zapachy. Urządzenie może być używane praktycznie wszędzie: w restauracjach, w szkołach, szpitalach, domach, przychodniach lekarskich, zakładach pracy oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Zamgławiacz ULV generuje aerozol, wytwarzając przy tym dużą ilość małych kropelek. Kropelki te docierają do wszelkich miejsc w pomieszczeniu, gdzie aplikowany jest zabieg. Urządzenie posiada praktyczny, wbudowany, unikatowy system z czasomierzem ułatwiający proces dezynfekcji i ochronny. Maszyna zasilana jest prądem 220V.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Technologia zastosowana w zamgławiaczu ULV (Ultra Low Volume – Ultra Niska Objętość) wykorzystuje metodę zamgławiania. Urządzenie przeznaczone jest do stosowania zabiegów mających na celu ochronę przed szkodnikami. Jest chętnie wykorzystywany przez firmy DDD, specjalizujące się w odstraszaniu owadów i innych szkodników.

Zalety Systemu Exodus:

Optymalna wielkość kropelek – badania wykazały, że w przy stosowania metody ULV w kwestii ochrony zdrowia publicznego, średnia wielkość kropelek powinna wahać się pomiędzy 10 a 15 mikronów, natomiast ponad 90% kropelek powinno być mniejsze niż 50 mikronów. Doświadczenia laboratoryjne przeprowadzone w Instytucie w Londynie udowodniły, że zamgławiacz Exodus generuje kropelki z VMD między 12.7 a 13.3 mikrona w przypadku produktów opartych na oczyszczonej nafcie i 17.5 mikron dla produktów opartych na wodzie. Imponujące, że przeszło 98% kropelek było mniejszych niż 40 mikron.

Ochrona środowiska – metoda działania urządzenia jest przyjazna środowisku poprzez to, że przy pracy stosowane są kropelki optymalnej wielkości i dla osiągnięcia oczekiwanych rezultatów zużywa się mniejszą ilość preparatu.

Ekonomiczny – oszczędność na preparatach i kosztach przeprowadzania zabiegów.

Trwała i niezawodna konstrukcja – Exodus pozwala na niezawodną i bezproblemową pracę.

Krótszy okres oczekiwania – optymalna wielkość kropelek zapewnia, że produkt osiądzie w ciągu godziny, tym samym możemy powrócić do miejsc gdzie przeprowadzane są zabiegi szybciej.

Uniwersalny – system można stosować przeciwko niezliczone ilości gatunków owadów i mikroorganizmów, w różnych sytuacjach. Wymienialne butelki ograniczają straty środków chemicznych.

Unikatowy system z czasomierzem – wbudowany specjalistyczny czasomierz ma wiele przydatnych funkcji, które automatyzują pracę, m.in. może być uruchomiony bez obecności pracowników o każdej porze dnia i nocy, możemy określać czas automatycznej pracy.

EXODUS073

Opis

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%