Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Świetlówka UV-A Osram 4W/15 cm

32,00 zł brutto
26,02 zł netto

Świetlówka UV-A do lampy owadobójczej Osram 4W/15 cm, Symbol: F4 T5 BL368 lub L BL 4W/78 o długości 150mm

Zastosowanie: MO-EL FLY 7103, a także we wszystkich innych lampach owadobójczych przy założeniu, że zgadza się moc i wymiary świetlówki.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Niskociśnieniowe świetlówki rtęciowe UV-A są sercem każdej lampy owadobójczej.  Wykonane ze szkła cylindrycznego obudowującego dwie elektrody z wewnętrzną warstwą fluorescencyjną emitują promienie ultrafioletu na maksymalnym poziomie 365nm przez co są nieszkodliwa dla człowieka.  Promienie te nie są widoczne dla oka ludzkiego, natomiast skutecznie wabią owady latające (komary, muchy, muszki itp.).

Dla optymalnego działania w lampach owadobójczych należy stosować świetlówki UV-A najwyższej klasy, a do takich zaliczają się świetlówki firmy OSRAM wykorzystywane m.in. w lampach owadobójczych marki MO-EL.

Świetlówki firmy OSRAM są najlepszym produktem w swojej klasie, dzięki czemu są wyjątkowo skuteczne i całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Zostały one opracowane z myślą o ochronie środowiska naturalnego i zawierają zdecydowanie mniej ołowiu i rtęci niż większość innych świetlówek tego typu. Osram to jedna z najbardziej uznanych i szanowanych marek oświetleniowych na świecie, która produkuje lampy, świetlówki i oprawy oświetleniowe w Belgii, Niemczech, Francji i Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Świetlówka może być stosowana w modelach MO-EL FLY 7103, a także we wszystkich innych lampach owadobójczych przy założeniu, że zgadza się moc i wymiary świetlówki.

F4_O

Opis

Waga
100 g
Miejsce produkcji
Włochy
Producent
Osram
Długość z bolcami
150 mm
Długość bez bolców
135 mm
Grubość
16 mm