Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
świetlówka 20w e27
  • świetlówka 20w e27

Świetlówka 20W E27, 1 szt.

78,00 zł brutto
63,41 zł netto
Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Świetlówka E27 20W


Kompaktowa świetlówka 20W, gwint E27, 1 szt. Odpowiednia do lamp serii Sunburst.

Owadobójcza świetlówka e27

Sercem każdej lampy przeciw insektom jest odpowiednia świetlówka, która emituje promieniowanie UV-A. Odpowiedniej długości fale świetlne przyciągają owady w bezpośrednią okolicę lampy, gdzie są one neutralizowane za pomocą różnych metod, na przykład wiatraka, lepu lub rażącej prądem siatki. Dzięki temu możesz skutecznie i bezpiecznie pozbyć się owadów między innymi z Twojego domu, ogrodu czy firmy. Sprawdź, jakie zalety ma świetlówka do lampy owadobójczej E27!

Jakie zalety ma świetlówka E27?

Świetlówka do lampy na owady E27 to dobry wybór w miejscach, w których obecność owadów może znacząco obniżyć komfort przebywania oraz negatywnie wpływać na higienę. Działanie lampy owadobójczej nie wymaga stosowania chemicznych substancji, które mogłyby osiadać na przedmiotach obecnych w pomieszczeniach, dlatego można je stosować w bezpośrednim kontakcie z żywnością, na przykład w zakładach przemysłu spożywczego, restauracjach, sklepach i magazynach oraz w domowych kuchniach. 

Do jakich urządzeń sprawdzi się świetlówka kompaktowa 20W?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz świetlówki do lamp owadobójczych o odmiennej mocy, wielkości, kształcie i z różnymi gwintami. Świetlówka 20W E27 ma długość 165 mm i średnicę 52 mm i jest bardzo uniwersalna. Stosowana jest  głównie w lampach lepowych owadobójczych marki MO-EL takich jak Mo-Plick 398R, 399, 398W, 399R. E27 to uniwersalny i popularny typ gwintu, dlatego możesz wykorzystać ją również w lampach innych producentów, jeśli moc i wymiary będą odpowiadać parametrom wskazanym w specyfikacji technicznej.

W sklepielampynaowady.eu kupisz produkty renomowanych marek. Świetlówka E27 firmy Sylvania wyróżnia się doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Ponad sto lat działalności przedsiębiorstwa Sylvania gwarantuje skuteczne działanie i trwałość produktów. Koniecznie sprawdź nasze propozycje, jeśli zależy Ci na sprawdzonych wyrobach cenionych producentów, będących liderami w branży. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji i do zakupów w sklepie internetowym lampynaowady.eu!

 

TUB20W458

Opis

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%