Kategorie
  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Promiennik Ciepła Blacklight Silver

1 390,00 zł brutto
1 130,08 zł netto

Promiennik Podczerwieni Blacklight SILVER
Blacklight Silver to srebrna odmiana promiennika Black Light. Ciepło wytwarzane przez to urządzenie dostarczane jest bez widzialnych promieni. Seria tych promienników dedykowana jest wszędzie tam gdzie zależy nam na ogrzewaniu tylko tych stref gdzie przybywają ludzie, a nie całej inkabatury obiektu. To rozwiązania zapewnia nam komfort cieplny bez zbędnych strat energii.  

Sugerowane zastosowanie: Tereny otwarte, Wnętrza pomieszczeń, Tarasy, Baseny, Sale konferencyjne, Kościoły, Stacje benzynowe, Gospodarstwa rolne, Szklarnie, Magazyny, Restauracje, Dyskoteki,  Pomieszczenia o słabej izolacji cieplnej.

PONIŻEJ PODANE CENY KAŻDEGO MODELU SĄ CENAMI BRUTTO

MOC
Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Blacklight Silver to technologia, która łączy w sobie gwarancje ciepła, solidność, ekonomię i  czyste powietrze. Promiennik został wzbogacony o stopień ochrony IP 55, który chroni go przed  niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ochrona przed wilgocią i wodą sprawia, że może być stosowany w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ciepło dostarczane przy wykorzystaniu promieni podczerwonych dostarczane jest natychmiast i w konkretne strefy  bez poterzeby ogrzewania pustych przestrzeni. Urządzenie to jest dostępne w  4 wersjach o różnej mocy: 1500W (model 7715S), 1800W (model 7718S), 2400W (model 7724S), 3200W (model 7732S). Promiennik ciepła może być zamontowany na różne sposoby w zależności od zastosowanych uchwytów. Model ten produkowany jest we Włoszech.

PROMIENNIKI PODCZERWIENI MO-EL POSIADAJĄ CERTYFIKATY IMQ I CE I SPEŁNIAJĄ NAJBARDZIEJ RYGORYSTYCZNE WYMAGANIA EUROPEJSKIE.

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi produktami serii Black Light i Black Light II, w zakładce "POBIERZ", która znajduje się poniżej możesz pobrać katalog z pełną ofertą.

Pliki do pobrania

Katalog BlackLight

Pliki do pobrania (0)