Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Promiennik Ciepła Hot-Top Dimmer z pilotem

3 109,00 zł brutto
2 527,64 zł netto

Promienniki Ciepła Hot-Top Dimmer to wersja promienników podczerwieni na pilot.  Ten rodzaj ogrzewania to połączenie komfortu nie emitującego żadnych widocznych promieni i  zdalnej osługi wraz z regulacją mocy. Najwyższy standard tych promienników pozwala na ich zastosowanie w najbardziej wymagających i ekskluzywnych warunkach, gdzie jakość oraz wygląd komponuje się z charakterem środowiska w którym funkcjonuje. Włoskie promienniki Hot Top Dimmer to urządzenia przeznaczone do eleganckich stylowych wnętrz z mozliwością  ogrzania powierzchni różnych rozmiarów. Występują w dwóch wersjach kolorystyczny: czarnej - hebanowej oraz srebrnej) oraz w 4 przedziałach mocy.

ZASTOSOWANIE: użytek domowy - prywatne mieszkania, apartamenty, balkony, tarasy; użytek komercyjny - hotele, restauracje, puby, kawiarnie.

***** 5 LAT GWARANCJI *****

PODANE NIŻEJ CENY SĄ CENAMI BRUTTO

KOLOR
MOC
Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Hot-Top Dimmer to najwyższy standard i nowoczesna technologia za którą stoi wiodący światowy producent MO-EL. O klasie i niezawodności tych promienników niech świadczy chociażby 60 miesięczna gwaracja oraz zadowolenie klientów MO-EL. Ta wersja promiennika z pilotem pozwala na zdalne sterowanie promiennikiem w 3 zakresach, tj. na 1/3 mocy, 2/3 oraz w pełnym zakresie. Możemy nabyć promiennik o mocy od 1,5 KW do 3,2KW w zależności od powierzchni, w której ma być zastosowany. 


hot-top grupa

Pliki do pobrania

Instrukcja HOT-TOP

Pliki do pobrania (4.22M)