Pokrowiec PROTECT-A-BED na materac 190 x 120 cm, 1 szt.
Pokrowiec PROTECT-A-BED na materac 190 x 120 cm, 1 szt.

Pokrowiec PROTECT-A-BED na materac 190 x 120 cm, 1 szt.

BEDDOUSMALL
W magazynie
387,00 zł Brutto

314,63 zł netto

Zwalcz pluskwy w swoim najbliższym otoczeniu, w sypialni, w łóżku stosując pokrowiec na materac. Pokrowiec ten jest przewidziany do materacy o rozmiarach 190 na 120 cm i pasuje do głębokości materaca w przedziale 22-32 cm. Posiada szereg systemów zabezpieczających i ochraniających się przed przedostaniem się roztoczy, alergenów i pluskiew. Objęty został 2 letnią gwarancją.

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

 

 Pokrowiec Aller-Zip™ Smooth jest prosty i szybki w użyciu, delikatny, nie zawiera chemikaliów i jest bardzo komfortowy.
Chroni zarówno nowe materace jak i ochrania te już użytkowane. Przedłuża czas między występowaniem następnych infestacji. Wspiera wczesne odkrywanie istnienie pluskiew. Niweluje rozmiary kolejnych infestacji.

System pokrowców na łóżka to wydajne narzędzie do eliminacji pluskiew. Niezależne eksperymenty laboratoryjne i naukowe poświadczyły, że pokrowce chronią przed wejściem, wyjściem i ukąszeniami pluskiew.
Aller-Zip™ Smooth pozwala w najwyższym możliwym stopniu szczelnie chronić materac. Precyzyjnie dobrany do kształtu materaca usuwa rysy i zmarszczki, perfekcyjna biel koloru daje możliwość wcześniej dowiedzieć się o towarzystwie pluskiew. Wyjątkowo zaplanowany 3 stronny mikro-zamek daje gwarancję bezproblemowego użytkowania.
Sporządzone z równego materiału (poliester) i zszyte za pomocą wzmocnionych szwów francuskich.
. Zastrzeżony system zamka Bug Lock™ składa się z uszczelniającego paska bezpieczeństwa, przyszytego wokół zamknięcia, które zazwyczaj nie jest wystarczająco dokładne oraz system Mikro-Ząbków uzupełniających szczelność bariery.
2 lata gwarancji na wady produkcyjne i materiały

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Brak komentarzy