Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Profesjonalna przemysłowa lampa owadobójcza o mocy 80W, IPX4. Lampa na muchy w oborze, stajni, chlewni. Idealna do szklarni.
  • Profesjonalna przemysłowa lampa owadobójcza o mocy 80W, IPX4. Lampa na muchy w oborze, stajni, chlewni. Idealna do szklarni.

Lampa Rażąca GEKO 7298 Professional

1 165,00 zł brutto
947,15 zł netto

Lampa Owadobójcza Rażąca GEKO 7298 Professional włoskiej firmy MOEL to jedna z najbardziej popularnych i skutecznych pułapek na owady. Lampa łączy w sobie wysoką wydajność i niewysoką cenę. Urządzenie przeznaczone jest do dużych powierzchni w użytku wewnętrznym (produkcja rolnicza, produkcja zwierzęca, hale, fabryki, etc.) jak i zewnętrznego (sady, ogrody, tarasy, altany). Urządzenie może działać w niekorzystnych warunkach atmosferycznych, również na deszczu. Ta lampa na owady wyposażona jest w dwie świetlówki o łącznej mocy 80W, które działają na obszarze 850 m².

Sugerowane zastosowanie: użtek wewnętrzny - duże powierzchnie jak np. fabryki, użytek zewnętrzny - sady, ogrody, boiska sportowe, odkryte baseny, korty tenisowe, pola golfowe, produkcja rolnicza, produkcja zwierzęca, produkcja spożywcza

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa Rażąca Geko 7298 Professional przeznaczona jest do dużych powierzchni wewnętrznych jak również do użytku zewnętrznego. Proponowane użycie tej lampy to fabryki, zakłady, sklepy wielkopowierzchniowe, przy produkcji rolniczej, jak również sady, ogrody, boiska, odkryte baseny, korty tenisowe, pola golfowe.

Ta lampa owadobójcza jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe, może pracować o każdej porze roku. Urządzenie wyposażone zostało w dwie świetlówki o mocy 40 W każda (łączna moc to 80 W), o polu rażenia 850 m² (15-18 m w działaniu liniowym), są bardzo efektywne a zarazem energooszczędne. Nawet owady, które znajdują się w dużej odległości od lampy, zauważą potężne światło lampy Geko 7298.  Model ten był przetestowany w taki sposób, aby blask światła nie odbijał się od gładkich powierzchni, w szczególności od sufitu. Odbicie światła może bowiem dezorientować owady. Wodoszczelny uchwyt na świetlówki zabezpiecza je przed kurzem, parą i wilgocią.

Lampa na owady geko 7298 została zrobiona z plastiku odpornego na wstrząsy, posiada elementy ze stali nierdzewnej oraz ocynkowanej. Kratka zewnętrzna oraz kratka wewnętrzna (ruszt) lampy przeszły testy korozyjne w komorze solnej (na proces utleniania), lampa została też poddana testom odporności w warunkach ektremalnego ciepła i zimna. Ta lampa owadobójcza zbudowana jest z materiałów ognioochronnych. Może być wykorzystywana nawet w najbardziej niekorzystnych (zabrudzonych) warunkach, tam, gdzie wymagany jest certyfikat HACCP. Lampa spełnia najwyższe normy higieniczne i bezpieczeństwa IMQ oraz posiada klasę IPX4, zatem może być używana nawet na deszczu. Konserwacja lampy jest wyjątkowo prosta. Łatwo usuwalny pojemnik na owady może być zdjęty, jeżeli użytkownik chce aby unieszkodliwione owady spadały na ziemię. 

Geko 7298 to model analogiczny do modelu CRI CRI 308E, modele te różnią się jedynie kolorem.

Uwaga: produkt dostępny za zamówienie, w przypadku zainteresowania prośba o kontakt telefoniczny lub mailowy.

G_7298

Opis

Rozmiary w mm
6850x200x380 (H)
Waga
8,6 kg
Zasilanie
230V ~ 50Hz
Całkowity pobór mocy
95W
Zakres działania liniowy
15-18 m
Pole działania w m²
850 m2
Stopień ochrony
IPX4
Klasa izolacji
II
Świetlówka
2x40 W Aktyniczna SYLVIANA
Żywotność świetlówki
2000
Kabel
H05RN-F
Materiał
PC/ABS/stal ocynkowana/stal nierdzewna, galwanizowane elementy
Miejsce produkcji
Włochy
Napięcie wyładowania
5000 V

Pliki do pobrania

Karta katalogowa Geko 7298

Karta katalogowa Geko 7298 ang.

Pliki do pobrania (1.76M)

Instrukcja obsługi GEKO

Instrukcja obsługi GEKO 364-369-7230 pl

Pliki do pobrania (484.96k)