Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
Mała lampa owadobójcza Plug 7000 z wiatraczkiem na komary do pokoju dziecięcego.
  • Mała lampa owadobójcza Plug 7000 z wiatraczkiem na komary do pokoju dziecięcego.

Lampa owadobójcza LED PLUG 7000F

79,00 zł brutto
64,23 zł netto

Lampa owadobójcza PLUG 7000 F włoskiej firmy Moel to model do zwalczania komarów, meszek i innych owadów latających w pomieszczeniach o niedużych rozmiarach (obszar działania to 6-7 m²). W szczególności lampka ta doskonale sprawdzi się w pokojach dziecięcych. Urządzenie jest niezwykle energooszczędne - posiada wbudowane 4 diody LED, które pobierają jedynie 3W. Lampka występuje w 2 kolorach: białym i fluorescencyjnym. Zwabione światłem owady są zasysane wiatrakiem do wewnątrz lampy, gdzie pozostają schowane w specjalnym pojemniczku. Lampa na owady jest cicha i nie wytwarza żadnych związków chemicznych, w związku z czym jest całkowicie bezpieczna dla dzieci. Nieduże rozmiary sprawiają, że można ją zabrać ze sobą w każde miejsce. Oprócz unieszkodliwiania owadów ta lampa na owady może też pełnić funkcję lampki nocnej.

Sugerowane przeznaczenie: pokoje mieszkalne małych i średnich rozmiarów, sypialnie, pokoje hotelowe, przyczepy campingowe, pokoje dla dzieci.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Lampa Owadobójcza PLUG 7000 F jest przeznaczona do niedużych powierzchni takich jak pokój, sypialnia czy przyczepa kempingowa. Świecąca dioda tej lampy emituje niebieskie światło z promieniami ultrafioletowymi przyciągającymi owady (komary, meszki, muchy etc.), które następnie są łapane do jej wnętrza. Owad może pozostać w pojemniczku, w którym po jakimś czasie zwyczajnie uschnie z powodu braku wody i wskutek przepływu powietrza, ale w razie zaistnienia takiej potrzeby, można go wypuścić na świeże powietrze.

Ta lampa owadobójcza jest cicha i nie wymaga stosowania żadnych płytek chemicznych ani innych substancji szkodliwych dla dzieci i dorosłych, nie wydziela fal magnetycznych, zapachów, dźwięków itp. efektów. Wiatraczek jest niedużych rozmiarów i zatrzymuje się automatycznie przy najmniejszym dotknięciu palcem. Ponadto, wtyczka jest obracalna, zatem model ten może być umiejscowiony w kontakcie w różnych konfiguracjach. Jest to nieduża lampa owadobójcza a jej pole działania wynosi 6-7 m² (2 m w działaniu liniowym). Urządzenie jest przy tym higieniczne bowiem nie zabija owadów a wciąga je do środka i jest bardzo łatwe w czyszczeniu (wystarczy je przetrzeć szmatką). Dzięki zastosowaniu energooszczędnych diodek LED lampka zużywa tylko 3W. Lampa na owady dla dzieci Plug 7000 F występuje w 2 kolorach: białym i fluorescencyjnym. Model ten jest ponadto niezwykle estetyczny, a oprócz ochrony przed ukąszeniami owadów może być też użyty jako delikatne nocne światełko. Istotne jest również to, że ta lampa na owady nie przeszkadza w spaniu – światełko przyciąga skutecznie owady jednakże diodki są na tyle malutkie, że nie ingerują w spokojny sen. Ta lampka odróżnia się od modelu Plug 7000 trochę innym kształtem i doborem kolorów.

Opis

Rozmiary w mm
76x81x128
Waga
150 gr
Zasilanie
230V ~ 50 Hz
Całkowity pobór mocy
3W
Zakres działania liniowy
2m
Pole działania w m²
6-7
Stopień ochrony
IP00
Klasa izolacji
II
Świetlówka
4xLED UV
Żywotność świetlówki
1500
Materiał
ABS
Miejsce produkcji
P.R.C.