Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292
opaski na rynny przeciw kunom
  • opaski na rynny przeciw kunom

Kołnierz zabezpieczający AF Cone

40,00 zł brutto
32,52 zł netto
Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opaski na rynny przeciw kunom - kołnierz zabezpieczający

Kołnierz ochronny AF jest szybką i łatwą metodą redukcji dostępu gryzoni do budynków przez rynny i drzewa z nim sąsiadujące. Można go zastosować na elementy o przekrojach okrągłych i kwadratowych w rozmiarach od 5 cm do 11 cm. Łatwo mocowany za pomocą opasek kablowych, w razie potrzeby można go dociąć na wymiar.
W zestawie znajduje się 10 kołnierzy, opasek kablowych i instrukcja montażu.

Dlaczego należy zabezpieczyć budynek przed kunami?

Dostanie się kun na dach lub poddasze budynków należy uniemożliwiać  z kilku ważnych powodów. Kuny są znane z powodowania znacznych uszkodzeń domów czy magazynów. Mogą gryźć materiały budowlane, izolację, przewody elektryczne, rury wodne i inne elementy infrastruktury. Ich aktywność może prowadzić do kosztownych napraw. Mogą one również przenosić choroby, pasożyty i inne szkodniki, które stanowią zagrożenie dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych. Ich obecność na poddaszu lub w innych częściach budynku może zwiększać ryzyko zarażenia.

Ponadto, kuny to aktywne zwierzęta nocne, które mogą generować hałas w nocy, co może zakłócać sen i komfort mieszkańców budynku. Często przenoszą do budynków materiały do budowy gniazd, co może powodować nieporządek i brud na poddaszu lub w innych miejscach. Ich obecność może prowadzić do konieczności sprzątania i dezynfekcji. Oprócz tego, mogą uszkadzać izolację termiczną, co może prowadzić do utraty ciepła i zwiększenia kosztów ogrzewania budynku czy jego chłodzenia latem.

Dlatego ważne jest, aby zapobiegać dostępowi kun do budynków poprzez zabezpieczanie otworów i dostępnych przestrzeni. Może to obejmować instalację opasek na rynnach przeciw kunom, zabezpieczanie wejść na poddasze, uszczelnianie szczelin i otworów oraz podejmowanie innych działań, które utrudnią tym zwierzętom dostęp do budynków. Unikanie kontaktu z kunami pomaga chronić zarówno infrastrukturę budynku, jak i zdrowie i komfort mieszkańców.

AFRODCONE10

Opis

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%