Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.
Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.
Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.
Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.

Stacja bazowa Wedge niebieska, 1 szt.

WEDGEBASEBLU
Obecnie brak na stanie
665,00 zł Brutto

540,65 zł netto

Niebieska stacja bazowa Wedge jest stacją odbierającą sygnały od nadajników umieszczonych w podstawach Wedge oraz urządzeniach Pull Plate. Wyposażona jest ona w diodę informującą o zasilaniu oraz wyświetlacz ciekłokrystaliczny, na którym pojawia się informacja z numerem aktywowanej pułapki. W razie chwilowego zaniku zasilania lub odłączenia od prądu, po ponownym podłączeniu numer aktywowanej pułapki wyświetla się przez ok 3 s. przypominając o aktywacji pułapek sytemu. W wypadku aktywacji kilku pułapek ich numery wyświetlają się kolejno na przemian. W przypadku rozległych obszarów stacja bazowa może być wykorzystana jako przekaźnik sygnału do głównej stacji bazowej. Jedna stacja bazowa może obsługiwać do 100 urządzeń wysyłających sygnał, w przypadku konieczności zastosowania większej liczby pułapek wymagane jest zastosowanie kolejnych stacji bazowych i zmiana systemu kodowania w pułapkach. Dostępne jest osiem różnych systemów kodowania sygnału. Stacje bazowe wymagają zasilania prądem elektrycznym 220 V.

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

 

UWAGA. Na chwilę obecną obie stacja bazowa posiada przewód zasilający z wtykiem brytyjskim. Niezbędny jest adapter z wtyczki angielskiej na gniazdo europejskie.

Wewnątrz pomarańczowej stacji bazowej Wedge można umieścić moduł GSM wysyłający powiadomienia SMS na zaprogramowany wcześniej numer telefonu komórkowego.

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%
Numer pozwolenia
WEDGEBASEBLU
Brak komentarzy