Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Stacja bazowa Wedge pomarańczowa, 1 szt.

460,00 zł brutto
373,98 zł netto

Pomarańczowa stacja bazowa Wedge jest podstawową stacją odbierającą sygnały od nadajników umieszczonych w podstawach Wedge oraz urządzeniach Pull Plate. Stacja bazowa Wedge z obudową w kolorze pomarańczowym wyposażona jest w trzy diody. Pierwsza informuje o działaniu systemu tj. zasilaniu stacji bazowej oraz dwie pozostałe migają na przemian po aktywacji jednego z urządzeń znajdujących się w zasięgu działania stacji bazowej. W wypadku chwilowego zaniku zasilania lub odłączenia od prądu, po ponownym podłączeniu zasilania diody migają przez ok 3 s. przypominając o aktywacji pułapek sytemu. W przypadku rozległych obszarów stacja bazowa może być wykorzystana jako przekaźnik sygnału do głównej stacji bazowej. Jedna stacja bazowa może obsługiwać do 100 urządzeń wysyłających sygnał, w przypadku konieczności zastosowania większej liczby pułapek wymagane jest zastosowanie kolejnych stacji bazowych i zmiana systemu kodowania w pułapkach. Dostępne jest osiem różnych systemów kodowania sygnału. Stacje bazowe wymagają zasilania prądem elektrycznym 220 V.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Zostaw swój numer, oddzwonimy do Ciebie.

UWAGA. Na chwilę obecną stacja bazowa posiada przewód zasilający z wtykiem brytyjskim. Niezbędny jest adapter z wtyczki angielskiej na gniazdo europejskie.

Wewnątrz pomarańczowej stacji bazowej Wedge można umieścić moduł GSM wysyłający powiadomienia SMS na zaprogramowany wcześniej numer telefonu komórkowego.

WEDGEBASEORG

Opis

Kategoria użytkowania
Profesjonalny i powszechny
Stawka VAT
VAT 23%
Numer pozwolenia
WEDGEBASEORG