Kategorie

regulamin sklepu internetowego

  • Oferty specjalne

  • 14 dni na zwrot towaru

Misja Moel

VIdeo

Dostawa

  • przesyłka po wpłacie na konto lub online - koszt 16 zł (brutto) - świetlówki UV-A - żarniki - 17 zł (brutto)
  • przesyłka za pobraniem - koszt 21 zł (brutto) - świetlówki UV-A-żarniki 22 zł (brutto)

Płatności


Santander

26 1090 1883 0000 0001 3237 6292

Filtruj według

Świetlówki UV do lamp owadobójczych Poznań

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Świetlówki do lamp UV – Poznań

Latające owady bywają prawdziwą zmorą, szczególnie w ciepłych porach roku, gdy wiele osób chce przyjemnie spędzać czas podczas wypoczynku i aktywności na świeżym powietrzu. Obecność owadów może znacząco obniżać komfort przebywania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Co więcej, niektóre gatunki insektów kąsają ludzi, a ich ugryzienia mogą powodować nie tylko nieprzyjemne swędzenie i odczyny skórne, ale również reakcje alergiczne. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na owadobójcze lampy ze świetlówkami UV!   

Jak działają świetlówki UV na owady?

W naszym sklepie znajdziesz zarówno owadobójcze lampy, jak i decydujące o skuteczności ich działania świetlówki UV. Poznań jest jednym z miast, na którego terenie realizujemy dostawy naszych produktów. Jeżeli mieszkasz w stolicy Wielkopolski i szukasz sposobu, aby uniknąć obecności latających insektów w Twoim domu, ogrodzie czy w firmie, koniecznie sprawdź, jak działają emitujące promieniowanie UV lampy owadobójcze. 

Lampy owadobójcze działają na prostej zasadzie – emitowane przez świetlówkę promieniowanie UV zwabia latające insekty i neutralizuje, wykorzystując określone metody, w zależności od rodzaju lampy. Wyróżnić można między innymi lampy owadobójcze:

  • lepowe – insekty pozostają na specjalnym wkładzie z klejem, konieczna jest regularna wymiana lepu,
  • rażące – z siatką pod napięciem, która razi insekty prądem (ich pozostałości spadają na ziemię lub na specjalną podkładkę),
  • wiatrakowe – innowacyjne modele ze specjalnym pojemnikiem, do którego zasysane są owady. 

Lampy owadobójcze są bardzo skutecznym sposobem na zwalczanie insektów i mogą znacząco poprawić komfort przebywania w miejscach narażonych na ich występowanie. 

Ogromną zaletą lamp owadobójczych jest wysokie bezpieczeństwo stosowania oraz efektywność działania. Dzięki nim pozbędziesz się owadów bez konieczności używania środków chemicznych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na Twoje zdrowie. Lampy owadobójcze nie emitują nieprzyjemnego światła, są ciche oraz nie wydzielają żadnego zapachu. Możesz stosować je zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Są to urządzenia energooszczędne i trwałe, dzięki czemu mogą służyć Ci przez długi czas. 

Jakie świetlówki UV kupisz w sklepie lampynaowady.eu?

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór świetlówek UV renomowanych producentów, takich jak Philips, Osram, Astron czy Sylvania. Firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku gwarantują wysoką jakość produktów oraz korzystną cenę. W zależności od Twoich potrzeb możesz zdecydować się na świetlówki o różnym kształcie, wymiarach i mocy. 
Wśród naszych produktów znajdziesz zarówno kompletne lampy, jak i świetlówki UV do lamp owadobójczych. Poznań znajduje się w obszarze naszych dostaw – jeżeli mieszkasz w tym mieście i szukasz efektywnego sposobu walki z owadami latającymi, zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji. Koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego – zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym lampynaowady.eu!